Złóż wniosek

Kwota kredytu

Dane osobowe

Adres zamieszkania

Zatrudnienie i status

Jestem również zainteresowany elastyczną ofertą bankową.

Tanie kredyty bankowe dla osób, których opóźnienie w BIK wynoszą nie więcej niż 30 dni. Oferta nie jest skierowana do osób, które: nie posiadają stałego źródłą dochodu, otrzymują wynagrodzenie z pracy "na czarno", aktualnie toczy się wobec nich egzekucja komorniczna, figurują w bazach dłużników: ERIF, KRD, Infomonitor BIG.

Posiadam nieruchomość na własność."

Zwiększa szanse na otrzymanie pożyczki.

Jestem również zainteresowany ofertą oddłużania i antywindykacji lub czyszczenia złej historii w BIK.

Negocjujemy w Twoim imieniu z bankami w celu obniżenia rat Twoich obecnych kredytów. Oddłużanie, które Państwu oferujemy obejmuje: antywindykację, restrukturyzację kredytów, negocjacje z bankami,
negocjacje z wierzycielami.

Jestem zainteresowany poznaniem swojej historii w BIK za 0 zł

Pobierz 1 Raport kredytowy plus za darmo. Dowiedz się jak wygląda Twoja historia kredytowa. Sprawdź, które banki sprawdzały Cię w BIK. Dowiedz się jaka jest Twoja aktualna ocena punktowa w skali 1-5 gwiazdek. Sprawdź ile masz punków w BIK.
A to wszystko za darmo przez 60 dni od momentu rejestracji. Sam zdecyduj, czy później przedłużysz pakiet darmowy w pakiet płatny

Mam egzekucję komorniczą

Nie wyklucza otrzymania pożyczki - ułatwia przygotowanie Państwu oferty pożyczki.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pozyczaj-bez-bik.pl moich danych osobowych w celach marketingowych, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie oferty pożyczkowej oraz przekazanie ich partnerom w celu przedstawienia mi oferty, w tym na przesłanie ww. informacji za pomocą poczty elektronicznej lub telefonicznie.. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest pozyczaj-bez-bik.pl z siedzibą w Bartążku, ul. Polna 3 oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne i mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia. Zgodnie z ustawą z dnia 26.08.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, obowiązującą od 10 marca 2003r. wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!