ODDŁUŻANIE

Skuteczne oddłużanie firm

Twoja firma ma od dłuższego czasu poważne problemy finansowe? Nie widzisz żadnego wyjścia z tej trudnej sytuacji i nie wiesz co robić? W razie potrzeby pomożemy Ci ogłosić upadłość konsumencką.

Upadłość konsumencka jest to nic innego, jak postępowanie sądowe. Z tego rozwiązania mogą skorzystać osoby fizyczne, które stały się niewypłacalne. Owa niewypłacalność nie może być wynikiem celowego działania lub wyraźnego niedbalstwa. W przypadku firm zwykle konieczne jest wcześniejsze ogłoszenie upadku przedsiębiorstwa.

Twoje przedsiębiorstwo uzyska całkowite oddłużenie, a Ty święty spokój. Komornik przestanie Cię niepokoić i w końcu zniknie z Twojego życia wraz z widmem windykacji. Wyjdziesz z szarej strefy i wreszcie będziesz mógł spojrzeć na świat w kolorowych barwach.

Oddłużanie to szereg działań prawnych, finansowych oraz negocjacyjnych. Niezwykle trudno osiągnąć całkowite oddłużenie bez wsparcia ze strony profesjonalistów.

Dzięki specjalnemu rozwiązaniu prawno-podatkowemu będziesz mógł nadal prowadzić swoją działalność w takim samym zakresie, jak wcześniej (przed ogłoszeniem upadłości konsumenckiej). To naprawdę możliwe!

Kiedy Twoje przedsiębiorstwo dosłownie tonie w długach, najgorszą opcją, jaką możesz wtedy wybrać jest bezczynność. Przestań się zamartwiać, weź sprawy w swoje ręce i pokieruj własnym losem w dobrą stronę. Skontaktuj się z nami, a postaramy się pomóc.

Chciałbyś wiedzieć na czym dokładnie polega oddłużanie firm?
Nasz konsultant jest do Twojej dyspozycji.
Zadzwoń na infolinię:
507 093 267

Coraz większa liczba polskich przedsiębiorców ma duże kłopoty z uregulowaniem zaciągniętych zobowiązań. Utrata płynności finansowej może nastąpić z różnych powodów, czasem zupełnie niezależnych od starań i działań właściciela firmy. Lepiej jednak nie czekać, aż zaciśnie się pętla, z którą niezmiernie trudno później funkcjonować. Zgłoś się więc po pomoc zanim długi osiągną rozmiary pokaźnej góry lodowej. Wczesna interwencja przywraca bowiem normalne prosperowanie firmy, często nawet bez konieczności ogłaszania upadłości konsumenckiej.

Oddłużanie nie zawsze wiąże się upadłością. Czasem wystarczy kredyt konsolidacyjny lub tzw. pożyczka oddłużeniowa. Raty takiego kredytu dopasowane są do realnych możliwości danego przedsiębiorcy. Rozwiązanie finansowe w postaci kredytu konsolidacyjnego bywa ostatnią deską ratunku. W wielu przypadkach rzeczywiście pomaga uratować zadłużoną firmę i przywrócić płynność finansową przedsiębiorstwa.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!